— Apartmán- BABKY —

- Here do you selfcheck- in -

Tu si urobte svoj check - in

 • Harmónia packet - all day enter + 3 hours in wellness / celodenný vstup + 3 hodiny v saunovom svete 
 • Two days ticket is possible use two day (day after day) for both aquparks Besenova and Tatralandia, each day just one aquapark. You can use also litwo day for same aqupark so 2 time Besenova or two time Tatralandia.  / Dvojdňový lístok je možné použiť dva dni po sebe v aquparku Besenova a Tatralandia, každý deň iba jeden aquapark a akomkoľvek poradí.

Aquapobyt U dobrého hospodára - 3 noci

Vychutnajte si pobyt U dobrého hospodára spojte turistiku s termálnymi prameňmi v Bešeňovej v trojdňovom pobyte za zvýhodnenú cenu aj s ubytovaním v našej chalupe v dňoch nedeľa - štvrtok. Do poznámky uveďte vami požadovaný termín. Platnosť kupónu do 17. 12.2020. V cene 125 EUR: -Ubytovanie na chalupe pre dve osoby (máme aj samostatné izby pre páry) -2x vstup do aquaparku Bešeňová - ochutnávka vína Hergotič - deti do 6 rokov zdarma -dieťa nad 6 rokov + 9 EUR Možnosť dooobjednať večeru s polievkou k pobytu za 9 EUR/ osoba *Pri ubytovaní sa uhrádza 0.70 EUR za osobu a noc - ubytovacia daň obci

125,00 € 202,00 €

Aquapobyt U dobrého hospodára - 2 noci

Vychutnajte si pobyt U dobrého hospodára spojte turistiku s termálnymi prameňmi v Bešeňovej v dvojdňovom pobyte za zvýhodnenú cenu aj s ubytovaním v našej chalupe v dňoch nedeľa - štvrtok. Do poznámky uveďte vami požadovaný termín. Platnosť kupónu do 17.12.2020. V cene 99 EUR: -Ubytovanie na chalupe (máme aj samostatné izby pre páry) -2x vstup do aquaparku Bešeňová - ochutnávka vína Hergotič Možnosť dooobjednať večeru s polievkou k pobytu za 9 EUR/ osoba *Pri ubytovaní sa uhrádza 0.70 EUR za osobu a noc - ubytovacia daň obci

99,00 € 152,00 €

Pobytovy balíček Apartmán Babky+Tatralandia (nedeľa-piatok)

Ubytovanie v centre Liptovkého Mikuláša vedľa galérie ILUSIA pre 2 osoby na 2 noci. Príjemné bývanie s výhľadom na západné Tatry - vrch Babky. Prísteľok pre dve osoby GRÁTIS. Vhodné pre pár alebo rodinu 2+2. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Kupón je možné využiť od septembra do decembra 2020. Do poznámky uveďte vami vybratý termín.

89,00 € 134,00 €

Víkendový balíček Aparmán Babky+Tatralandia (piatok-nedeľa)

Ubytovanie v centre Liptovkého Mikuláša vedľa galérie ILUSIA pre 2 osoby na 2 noci. Príjemné bývanie s výhľadom na západné Tatry - vrch Babky. Prísteľok pre dve osoby GRÁTIS. Vhodné pre pár alebo rodinu 2+2. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Kupón je možné využiť od septembra do decembra 2020. Do poznámky uveďte vami vybratý termín.

129,00 € 155,00 €

Pobytový balíček Apartmán Babky+Tatralandia+E-bajk (štvrtok-nedeľa)

Ubytovanie v centre Liptovkého Mikuláša vedľa galérie ILUSIA pre 2 osoby na 3 noci. Príjemné bývanie s výhľadom na západné Tatry - vrch Babky. Prísteľok pre dve osoby GRÁTIS. Vhodné pre pár alebo rodinu 2+2. V cene vstup do Tatralandie pre dve osoby a požičanie E-bike na 1 deň (https://www.jasna.sk/zazitky/atrakcie/ebike-a-bike-požičovňa). Deti do 6 rokov majú vstup do aquaparku zdarma. Kupón je možné využiť od septembra do októbra 2020. Do poznámky uveďte vami vybratý termín.

199,00 € 272,00 €

Pobytový balíček Apartmán Babky+Tatralandia+E-bajk (nedeľa-streda)

Ubytovanie v centre Liptovkého Mikuláša vedľa galérie ILUSIA pre 2 osoby na 3 noci. Príjemné bývanie s výhľadom na západné Tatry - vrch Babky. Prísteľok pre dve osoby GRÁTIS. Vhodné pre pár alebo rodinu 2+2. V cene vstup do Tatralandie pre dve osoby a požiňie E-bije na 1 deň. Deti do 6 rokov majú vstup do aquaparku zdarma. Kupón je možné využiť od septembra do októbra 2020. Do poznámky uveďte vami vybratý termín.

149,00 € 224,00 €

Rebus room

Prvý escape room na Liptove - Rebus Room je interaktívna, logická úniková hra. Vy a váš tím ste organizátori boxerských podujatí. Deň pred hlavným zápasom ste svedkom ako vaším favoritom podávajú podozrivú obálku. Toto predsa nemôžete nechať len tak! Celú záhadu je potrebné tajne prešetriť a zistiť čo je obsahom obálky. Adrenalín stúpa, čas sa kráti a vy musíte čo najrýchlejšie z miestnosti uniknúť, aby sa zápasy mohli v poriadku odohrať. Trúfate si na túto výzvu? Doba na únik: 60 minút Cena je za jednu hru. Ideálne pre 4-6 ľudí.

40,00 €

  Order  additional service - order your skipass and aquaticket

  Aquaticket Tatralandia  (offer during out of season) , valid from 2.9.2020  

  Listky do Tatralandie - doobjednavka k pobytu ( ponuka mimo sezóny), platné od 2.9.2020

  Enjoy e-bike

  Skipass to the ski resort Jasna / Skipas Jasná

  Try two aquaparks Bešeňová and Tatralandia in two days for better price. Only 18 EUR for each one.

  Bešeňová + Tatralandia tickets
  Bešeňová + Tatralandia tickets