— Apartmán- BABKY —

- Here do you selfcheck- in -

Tu si urobte svoj check - in

 • Harmónia packet - all day enter + 3 hours in wellness / celodenný vstup + 3 hodiny v saunovom svete 
 • Two days ticket is possible use two day (day after day) for both aquparks Besenova and Tatralandia, each day just one aquapark. You can use also litwo day for same aqupark so 2 time Besenova or two time Tatralandia.  / Dvojdňový lístok je možné použiť dva dni po sebe v aquparku Besenova a Tatralandia, každý deň iba jeden aquapark a akomkoľvek poradí.

REZERVAČNÝ VOUCHER (POTVRDENIE REZERVÁCIE)

V prípade rezervácie termínu v kalendári potvrdte záväznosť objednávky termínu zakúpením tohto kupónu, Výška hodnoty kupónu bude odrátaná z koncovej  faktúry za tovary a služby U dobreho hospodára (vrátane ceny za ubytovanie). Do poznámky uveďte prosím termín pobytu ak je vám už známy. Rezervačný voucher môžete použiť aj pre kúpu tzv. neurčitého termínu teda v prípade, že si chcete termín rezervovať, no ešte ho neviete určiť vzhľadom na súčasnú pandémickú situáciu. Vopred ďakujeme za rezerváciu touto formou. Voucher platí do 31. 12. 2022.

200,00 €

Voucher SOS 100

Rezervačný voucher SOS 100 môžete použiť aj pre kúpu tzv. neurčitého termínu teda v prípade, že si chcete termín objednať no termín ešte neviete vzhľadom na pandemickú situaciu a súčasné obmedzenia. Kúpou tohto voucheru nám pomôžete v predstihu vykryť časť fixných nákladov v čase keď máme nulové tržby, prípadne finančne podporiť zlepšenie služieb na ktorých intenzívne pracujeme v čase kým čakáme na návrat našich hostí. Výška hodnoty kupónu bude odrátaná z koncovej faktúry za tovary a služby U dobreho hospodára (vrátane ceny za ubytovanie).  Vopred ďakujeme za rezerváciu touto formou. Voucher platí do 31. 12. 2022.

100,00 €

  Order  additional service - order your skipass and aquaticket

  Aquaticket Tatralandia  (offer during out of season) , valid from 2.9.2020  

  Listky do Tatralandie - doobjednavka k pobytu ( ponuka mimo sezóny), platné od 2.9.2020

  Enjoy e-bike

  Skipass to the ski resort Jasna / Skipas Jasná

  Try two aquaparks Bešeňová and Tatralandia in two days for better price. Only 18 EUR for each one.

  Bešeňová + Tatralandia tickets
  Bešeňová + Tatralandia tickets