—Objednávka na Aquaticketov —

sezóna leto/zima

Spríjemnite si pobyt u nás celodenným pobytom v blízkom obľúbenom termálnom aquparku Bešenová alebo v lete obľúbená Tatralandia - najväčší aquapark v strednej európe. Dobjednajte si k pobytu aj aquatickety s výhodnou cenou.

Na zaregistrovanú osobu bude vystavená elektronická personalizovaná kartička GOPASS, ktorú obdržíte pri nástupe na pobyt. Kartu nezahadzujte, uschovajte si ju pre budúce výhodne online nákupy na gopass.

Len 4 km od chalupy:

Vzdialenosť od chalupy 25 km:

V prípade záujmu vyplňte jeden formulár za jednu rodinu resp. skupinu. Určite si hlavnú osobu na ktorú zaevidujete celú objednávku aquaticketov. 

Formulár je potrebné odoslať pred príchodom, aby sme stihli pripraviť k ubytovaniu vaše  GOPASS karty a zaregistrovať vaše osobné údaje do systému. Dobjednávka vstupov k pobytu je nezáväzná a potvrdenie prebehne až keď vás skontaktujeme spätne telefonicky. Samotné objednanie konkrétneho vstupu na konkrétny deň môže byť upresnené aj počas pobytu ( deň vstupu vyplňte len ako predpokladaný). 

V prípade, že bude záväzne potvrdený aj konkrétny vstup ešte tri dni pre vstupom získate zľavu 1 EURO zo vstupu.  

*   povinný údaj

  • Harmónia packet - celodenný vstup + 3 hodiny v saunovom svete
  • Harmonia ticket - 3 hodiny v saunovom svete , dostupné iba v aquaparku Bešenová
  • Dvojdňový lístok je možné použiť dva dni po sebe v aquparku Besenova a Tatralandia, každý deň iba jeden aquapark a akomkoľvek poradí.