-KROK 1: Rezervácia termínu -

Rezerváciu termínu môžete vykonať nasledovnými spôsobmi:

- KROK 2: (dobrovolný) - 

 • uhraďte cez nášu Chalupársku E-šopu minimálne kupón POTVRDEMIE REZERVÁCIE v hodnote 200 EUR ako potvrdenie rezervácie :

3 dňový prenájom objektu

Kompletný prenájom objektu bez multifunkčnej miestnosti CAROK. Check in v prvý deň,  16:00 -19:00 Check out v posledný deň: 10:00 Skorší a neskorší check-in a check out za príplatok.

450,00 €

7 dňový penájom objektu

Kompletný prenájom objektu bez multifunkčnej miestnosti CAROK. Check in v prvý deň, 16:00 - 19:00 Check out v posledný deň: 10:00 Skorší a neskorší check-in a check out za príplatok.

1 150,00 €

  Kalendár obsadenosti

  - KROK 3: Formulárová špecifikácia rezervácie - 

  Vyplňte v prípade, že ste ste si už zarezervovali termín cez KALENDÁR OBSADENOSTI, portál BOOKING, AIRBNB alebo náš ONLINE REZERVAČNÝ SYSTÉM, prosim pošlite nám doplňujúce informácie najneskôr týždeň pred príchodom.

  Check in - 16:00 - 19:00, Check out: 10:00

  Dispozícia: Prízemie
  Dispozícia: Prízemie
  Dispozícia: Poschodie
  Dispozícia: Poschodie

  * povinný údaj

  (**)Zábezpeka je vrátená v plnom rozsahu pri bezškodovom odovzdaní (check out) hnuteľného aj nehnuteľného prenajímaného majetku. V prípade škôd hraničiacich s vandalizmom (teda škody nesúvisiace s opotrebovaním zariadenia či nehnuteľnosti), súhlasí hosť ponechať zábezpeku v úschove až do uzavretia dohody o náhrade škody.

  (***) Večere sú privezené priamo na chalupu v nerezoých nádobách, ktoré si vložite do komnventomatoch ktoré sú priamo na chalupe. Zároveň pri preberaní odovzdáte nerezové nádoby z predošlého dňa.

  Rezervácia a platba cez AIRBNB

  — Online platba je najistejšia —

  Online viditeľné termíny sú skutočne voľné. Zaistite si pohodlne rezerváciu s platbou 

  Rezervácia a platba cez BOOKING