CHECK-IN  

Približne týždeň pred príchodom je potrebné, aby objednávateľ, resp. zodpovedná osoba za celú skupinu odoslala nižšie uvedený CHECK-IN FORMULÁR.

Check in - 16:00 - 19:00, Check out: 10:00

V lete Júl / August: Check in - 17:00 - 19:00, Check out: 10:00 

Dispozícia: Prízemie
Dispozícia: Prízemie
Dispozícia: Poschodie
Dispozícia: Poschodie

CHECK-IN formulár:

Každé lôžko je pripravené čistou plachtou, obliečkami a osuškou. Prezúvky na interiér aj "crossky" na von sú k dispozícii v dolnej hale. Toaletný papier TORK a tekuté mydlo v zásobníku na toaletách, pripravené papierové a utierky a čisté hubky na riad v kuchyni sú u nás samozrejmosťou. K dispozícii je automatický kávovar na zrnovú kávu a umývačka riadku s tabletami grátis. Kuchyňa je vybavená ako doma tak aby nič nechýbalo nijakej gazdinej.

* povinný údaj

(**)Zábezpeka je vrátená v plnom rozsahu pri bezškodovom odovzdaní (check out) hnuteľného aj nehnuteľného prenajímaného majetku. V prípade škôd hraničiacich s vandalizmom (teda škody nesúvisiace s opotrebovaním zariadenia či nehnuteľnosti), súhlasí hosť ponechať zábezpeku v úschove až do uzavretia dohody o náhrade škody.

(***) Večere sú privezené priamo na chalupu v nerezoých nádobách, ktoré si vložite do komnventomatoch ktoré sú priamo na chalupe. Zároveň pri preberaní odovzdáte nerezové nádoby z predošlého dňa.