-KROK 1: Rezervácia termínu -

Rezerváciu termínu môžete vykonať nasledovnými spôsobmi:

  • Pozrite si KALENDÁR OBSADENOSTI, nájdite voľný termín a vyznačte si ho priamo v kalendári, alebo volajte 0911 729 816, alebo rovno odošlite CHECK IN formulár v kroku 2 

Kalendár obsadenosti

- KROK 2: CHECK-IN formulár - 

Približne týždeň pred príchodom je potrebné, aby objednávateľ, resp. zodpovedná osoba za celú skupinu odoslala nižšie uvedený CHECK-IN FORMULÁR.

Check in - 16:00 - 19:00, Check out: 10:00

V lete Júl / August: Check in - 17:00 - 19:00, Check out: 10:00 

Dispozícia: Prízemie
Dispozícia: Prízemie
Dispozícia: Poschodie
Dispozícia: Poschodie

CHECK-IN formulár:

Každé lôžko je pripravené čistou plachtou, obliečkami a osuškou. Prezúvky na interiér aj "crossky" na von sú k dispozícii v dolnej hale. Toaletný papier TORK a tekuté mydlo v zásobníku na toaletách, pripravené papierové a utierky a čisté hubky na riad v kuchyni sú u nás samozrejmosťou. K dispozícii je automatický kávovar na zrnovú kávu a umývačka riadku s tabletami grátis. Kuchyňa je vybavená ako doma tak aby nič nechýbalo nijakej gazdinej.

* povinný údaj

(**)Zábezpeka je vrátená v plnom rozsahu pri bezškodovom odovzdaní (check out) hnuteľného aj nehnuteľného prenajímaného majetku. V prípade škôd hraničiacich s vandalizmom (teda škody nesúvisiace s opotrebovaním zariadenia či nehnuteľnosti), súhlasí hosť ponechať zábezpeku v úschove až do uzavretia dohody o náhrade škody.

(***) Večere sú privezené priamo na chalupu v nerezoých nádobách, ktoré si vložite do komnventomatoch ktoré sú priamo na chalupe. Zároveň pri preberaní odovzdáte nerezové nádoby z predošlého dňa.

  • uhraďte cez nášu Chalupársku E-šopu POTVRDENIE REZERVÁCIE v hodnote 200 EUR ako potvrdenie rezervácie :

REZERVAČNÝ VOUCHER (POTVRDENIE REZERVÁCIE)

V prípade rezervácie termínu v kalendári potvrdte záväznosť objednávky termínu zakúpením tohto kupónu, Výška hodnoty kupónu bude odrátaná z koncovej  faktúry za tovary a služby U dobreho hospodára (vrátane ceny za ubytovanie). Do poznámky uveďte prosím termín pobytu ak je vám už známy. Rezervačný voucher môžete použiť aj pre kúpu tzv. neurčitého termínu teda v prípade, že si chcete termín rezervovať, no ešte ho neviete určiť vzhľadom na súčasnú pandémickú situáciu. Vopred ďakujeme za rezerváciu touto formou. Voucher platí do 31. 12. 2022.

200,00 €

Voucher SOS 100

Rezervačný voucher SOS 100 môžete použiť aj pre kúpu tzv. neurčitého termínu teda v prípade, že si chcete termín objednať no termín ešte neviete vzhľadom na pandemickú situaciu a súčasné obmedzenia. Kúpou tohto voucheru nám pomôžete v predstihu vykryť časť fixných nákladov v čase keď máme nulové tržby, prípadne finančne podporiť zlepšenie služieb na ktorých intenzívne pracujeme v čase kým čakáme na návrat našich hostí. Výška hodnoty kupónu bude odrátaná z koncovej faktúry za tovary a služby U dobreho hospodára (vrátane ceny za ubytovanie).  Vopred ďakujeme za rezerváciu touto formou. Voucher platí do 31. 12. 2022.

100,00 €