— Chalupárova E-šopa—

Otvorili sme pre vás tento internetový obchod pre zakúpenie doplnkových služieb a tovaru k vášmu pobytu!

Suveníry a darčeky

Viacdňové pobyty

Tip na darček - voucher pre rodinu, blízkych či priateľov

Špeciálne termíny

Silvestrovský pobyt 2020

Strávte Silvestrovský týždeň - 6 nocí od 27.12.2020 do 2.1.2021. Blízkosť hôr, silvestrovký výstup na Choč, možnosti lyžovania v obci (v prípade snehu) alebo blízkom okolí (Malinô Brdo, Kubínska, Opalisko), či relax termálnych prameňov v Bešeňovej. Obrovskou výhodou je multifunkčná miestnosť CAROK, v ktorej si môžete spraviť svoju Silvestrovskú oslavu. na ktorú vám vieme zabezpečiť catering, K pivnemu výčapu dostanete 30 l keg piva Urpiner grátis a malú ochutnávku z vinárstva Hergotič. Veľká kapacitá objektu dokáže v tomto veľmi exponovanom termíne vygenerovať cenu od 25 EUR na osobu a noc. Cena je za pobyt vrátane DPH a ubytovacej dane obci.

2 700,00 €

  Pobytové balíčky

  Aquapobyt U dobrého hospodára - 3 noci

  Vychutnajte si pobyt U dobrého hospodára spojte turistiku s termálnymi prameňmi v Bešeňovej v trojdňovom pobyte za zvýhodnenú cenu aj s ubytovaním v našej chalupe v dňoch nedeľa - štvrtok. Do poznámky uveďte vami požadovaný termín. Platnosť kupónu do 17. 12.2020. V cene 125 EUR: -Ubytovanie na chalupe pre dve osoby (máme aj samostatné izby pre páry) -2x vstup do aquaparku Bešeňová - ochutnávka vína Hergotič - deti do 6 rokov zdarma -dieťa nad 6 rokov + 9 EUR Možnosť dooobjednať večeru s polievkou k pobytu za 9 EUR/ osoba *Pri ubytovaní sa uhrádza 0.70 EUR za osobu a noc - ubytovacia daň obci

  125,00 € 202,00 €

  Aquapobyt U dobrého hospodára - 2 noci

  Vychutnajte si pobyt U dobrého hospodára spojte turistiku s termálnymi prameňmi v Bešeňovej v dvojdňovom pobyte za zvýhodnenú cenu aj s ubytovaním v našej chalupe v dňoch nedeľa - štvrtok. Do poznámky uveďte vami požadovaný termín. Platnosť kupónu do 17.12.2020. V cene 99 EUR: -Ubytovanie na chalupe (máme aj samostatné izby pre páry) -2x vstup do aquaparku Bešeňová - ochutnávka vína Hergotič Možnosť dooobjednať večeru s polievkou k pobytu za 9 EUR/ osoba *Pri ubytovaní sa uhrádza 0.70 EUR za osobu a noc - ubytovacia daň obci

  99,00 € 152,00 €

  Pobytovy balíček Apartmán Babky+Tatralandia (nedeľa-piatok)

  Ubytovanie v centre Liptovkého Mikuláša vedľa galérie ILUSIA pre 2 osoby na 2 noci. Príjemné bývanie s výhľadom na západné Tatry - vrch Babky. Prísteľok pre dve osoby GRÁTIS. Vhodné pre pár alebo rodinu 2+2. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Kupón je možné využiť od septembra do decembra 2020. Do poznámky uveďte vami vybratý termín.

  89,00 € 134,00 €

  Víkendový balíček Aparmán Babky+Tatralandia (piatok-nedeľa)

  Ubytovanie v centre Liptovkého Mikuláša vedľa galérie ILUSIA pre 2 osoby na 2 noci. Príjemné bývanie s výhľadom na západné Tatry - vrch Babky. Prísteľok pre dve osoby GRÁTIS. Vhodné pre pár alebo rodinu 2+2. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Kupón je možné využiť od septembra do decembra 2020. Do poznámky uveďte vami vybratý termín.

  129,00 € 155,00 €

  Pobytový balíček Apartmán Babky+Tatralandia+E-bajk (štvrtok-nedeľa)

  Ubytovanie v centre Liptovkého Mikuláša vedľa galérie ILUSIA pre 2 osoby na 3 noci. Príjemné bývanie s výhľadom na západné Tatry - vrch Babky. Prísteľok pre dve osoby GRÁTIS. Vhodné pre pár alebo rodinu 2+2. V cene vstup do Tatralandie pre dve osoby a požičanie E-bike na 1 deň (https://www.jasna.sk/zazitky/atrakcie/ebike-a-bike-požičovňa). Deti do 6 rokov majú vstup do aquaparku zdarma. Kupón je možné využiť od septembra do októbra 2020. Do poznámky uveďte vami vybratý termín.

  199,00 € 272,00 €

  Pobytový balíček Apartmán Babky+Tatralandia+E-bajk (nedeľa-streda)

  Ubytovanie v centre Liptovkého Mikuláša vedľa galérie ILUSIA pre 2 osoby na 3 noci. Príjemné bývanie s výhľadom na západné Tatry - vrch Babky. Prísteľok pre dve osoby GRÁTIS. Vhodné pre pár alebo rodinu 2+2. V cene vstup do Tatralandie pre dve osoby a požiňie E-bije na 1 deň. Deti do 6 rokov majú vstup do aquaparku zdarma. Kupón je možné využiť od septembra do októbra 2020. Do poznámky uveďte vami vybratý termín.

  149,00 € 224,00 €

  Rebus room

  Prvý escape room na Liptove - Rebus Room je interaktívna, logická úniková hra. Vy a váš tím ste organizátori boxerských podujatí. Deň pred hlavným zápasom ste svedkom ako vaším favoritom podávajú podozrivú obálku. Toto predsa nemôžete nechať len tak! Celú záhadu je potrebné tajne prešetriť a zistiť čo je obsahom obálky. Adrenalín stúpa, čas sa kráti a vy musíte čo najrýchlejšie z miestnosti uniknúť, aby sa zápasy mohli v poriadku odohrať. Trúfate si na túto výzvu? Doba na únik: 60 minút Cena je za jednu hru. Ideálne pre 4-6 ľudí.

  40,00 €

   Eventy

   Už čoskoro...pripravujeme.