— Chalupárova E-šopa—

Otvorili sme pre vás tento internetový obchod pre zakúpenie doplnkových služieb a tovaru k vášmu pobytu!

Suveníry a darčeky

Prenájom objektu

Víno a medovinka

Čapovené pivko

Aqupark Bešeňová

  Akciové ponuky

  Tyždenný pobyt 13.7.2019 - 20.7.2019

  Využite posledné letné termíny so zľavou. Dohodnite sa rodinou a priateľmi a strávte dovolenku v súkromí spoločne v našej chalupe U dobrého hospodára. Pre každú rodinu vystavíme faktúru zvlášť pre uplatenie príspevku od zamestnávateľa. Cena pri obsadení 4 rodinami: 275+30 EUR / rodina za celý týťdeň. Cena pri obsadení 3 rodinami: 275+130 EUR / rodina za celý týždeň. S pobytom na chalupe U DOBRÉHO HOSPODÁRA získate: súkromie pre až 4 rodiny až 5 izieb s 18+2 lôžkami dobre vybavená kuchyňa, 3 kúpelne a 3 WC súkromná pivnica - možnosť odkúpiť si víno HERGOTIČ, medovinku či poctivú jablčkovicu pálenu v certifikovanej pálenici za príplatok si možete čapovať pivko zdarma kotlík s kotlinou, domáci grill či záhradné opekanie môžete si zahrať ping-pong alebo billiard možnosť využiť projektor v spoločenskej miestnosti oddelená budova so spoločenskou miestnosťou od hlavnej budovy možnosť vybehnúť priamo z chalupy na Velký Choč možnosť zakúpiť cenovo výhodnejšie vstupy do aquaprku Bešeňová a Tatralandia.

  30,00 €

  Týždenný pobyt od 30.6.2019 - 6.7.2019

  Využite posledné letné termíny so zľavou. Dohodnite sa rodinou a priateľmi a strávte dovolenku v súkromí spoločne v našej chalupe U dobrého hospodára. Pre každú rodinu vystavíme faktúru zvlášť pre uplatenie príspevku od zamestnávateľa. Cena pri obsadení 4 rodinami: 275 EUR / rodina za celý týždeň. Cena pri obsadení 3 rodinami: 275+100 EUR / rodina za celý týždeň. S pobytom na chalupe U DOBRÉHO HOSPODÁRA získate: súkromie pre až 4 rodiny až 5 izieb s 18+2 lôžkami dobre vybavená kuchyňa, 3 kúpelne a 3 WC súkromná pivnica - možnosť odkúpiť si víno HERGOTIČ, medovinku či poctivú jablčkovicu pálenu v certifikovanej pálenici za príplatok si možete čapovať pivko zdarma kotlík s kotlinou, domáci grill či záhradné opekanie môžete si zahrať ping-pong alebo billiard možnosť využiť projektor v spoločenskej miestnosti oddelená budova so spoločenskou miestnosťou od hlavnej budovy možnosť vybehnúť priamo z chalupy na Velký Choč možnosť zakúpiť cenovo výhodnejšie vstupy do aquaprku Bešeňová a Tatralandia.

  0,00 €

  Rebus room

  Prvý escape room na Liptove - Rebus Room je interaktívna, logická úniková hra. Vy a váš tím ste organizátori boxerských podujatí. Deň pred hlavným zápasom ste svedkom ako vaším favoritom podávajú podozrivú obálku. Toto predsa nemôžete nechať len tak! Celú záhadu je potrebné tajne prešetriť a zistiť čo je obsahom obálky. Adrenalín stúpa, čas sa kráti a vy musíte čo najrýchlejšie z miestnosti uniknúť, aby sa zápasy mohli v poriadku odohrať. Trúfate si na túto výzvu? Doba na únik: 60 minút Cena je za jednu hru. Ideálne pre 4-6 ľudí.

  40,00 €