- Objednávka Skipasov k pobytu  -

Jasná 11.1. - 7.2.2019 

V prípade záujmu vyplňte jeden formulár za jednu rodinu resp. skupinu. Určite si hlavnú osobu na ktorú zaevidujete celú objednávku skipassov. Plastová kartička GOPASS (ak ju ešte nemáte ) bude vydaná našim zariadením každej osobe so skupiny.  Ak kartičku GOPASS už máte, len uveďte jej čislo namiesto dátumu narodenia za každou osobou.  Cenová ponuka platí iba pre ubytovaných hostí na chalupe U dobrého hospodára! Skipasy sú presonalizované, neprenosné., obdržíte ich pri ubytovaní.

Stredisko Jasná ponúka 50 km perfektne upravených zjazdoviek rôznych obtiažností, vhodných pre začiatočníkov, rodiny s deťmi, pokročilých lyžiarov. Moderný zasnežovací systém v dĺžke viac ako 35 km poskytuje garanciu snehu minimálne 5 mesiacov v roku. Milovníci divokej jazdy si prídu na svoje v mnohých freeridových zónach a v skvelom DC snow parku. Večer sa v Jasnej lyžuje na osvetlenej zjazdovke v lokalite Biela Púť. Dĺžka zimnej sezóny je spravidla od začiatku decembra do konca apríla. Na Chopku premáva 28 lanoviek a vlekov s prepravnou kapacitou viac ako 31 000 osôb za hodinu.   

Ceny pre našich hostí sú vždy výhodnejšie ako na pokladni alebo na svahu cez GOPASS automat. Veď porovnajte:

  • Nárok na bezplatné využívanie služieb majú deti do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 6 rokov len za podmienky, že služby využívajú výlučne v sprievode dospelej osoby staršej ako 18 rokov.
  • Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť preukaz poistenca dieťaťa.
  • Nárok na Lístok "Dieťa" majú deti staršie ako 6 rokov veku do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 12 rokov. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť preukaz poistenca dieťaťa.
  • Nárok na Lístok "Senior" má osoba staršia ako 60 rokov veku. Pre uplatnenie nároku je nevyhnutné predložiť preukaz totožnosti.
  • Nárok na Lístok "Junior" majú osoby staršie ako 12 rokov veku do dňa predchádzajúceho dňu dovŕšenia veku 18 rokov a držitelia kariet ISIC, ITIC, EURO26, GO26. Pre uplatnenie nároku je zákazník povinný predložiť preukaz totožnosti (do 15 rokov preukaz poistenca) alebo preukaz ISIC, ITIC, EURO26, GO26.