— Kalendár obsadenosti —

Pre priamu rezerváciu, prosím vyznačte svoj záujem na daný termín v kalendári a budeme vás kontaktovať. Termín je platný  až po zaplatení zálohy na ktorú vás vyzveme mailom alebo uhraďte zálohu hneď nákupom REZERVAČNÉHO VOUCHERU.

V prípade otázok na obsadenosť nás kontaktujte na *0911 729 816* (telefón alebo WhatsApp)

  • počas letných mesiacov JÚL - AUGUST , min.počet dní je 7 prenocovaní od soboty do soboty (viď cenník)
  • Silvestrovský pobyt je min. 6 nocí (viď cenník)
  • JANUÁR - FEBRUÁR + Jarné prázdniny - min. 5 nocí
  • Vianoce a Veľká noc min.4 noci (viď cenník
  • ostané termíny (mimosezóna) - min.2 noci
  1. Pozrite si obsadenosť objektu v kalendári. Červené políčka sú obsadené dni. Biele sú voľné. Rezervovať je možné aj deň, v ktorý konči prenájom (je z časti zafarbené na červeno).
  2. Po kliknutí na voľný termín vyplňte rezerváciu. Minimálny počet dní prenájmu sú 2 dni. Vyplňte prosím aj čas príchodu a odchodu. Najskôr možný čas príchodu (check in) je 16:00 hod. a odchod (check out) je nutný o 10:00 hod. čas medzi 10:00 a 16 je potrebný na prípravu objektu.

Pri použití mobilného telefónu prepnite kalendár na PC verziu a zároveň si nadstavte v prehliadači jeho zobrazenie pre počítače pre korektný náhľad a možnosť urobiť rezerváciu.

  • uhraďte cez nášu Chalupársku E-šopu POTVRDENIE REZERVÁCIE v hodnote 200 EUR ako potvrdenie rezervácie :

REZERVAČNÝ VOUCHER (POTVRDENIE REZERVÁCIE)

V prípade rezervácie termínu v kalendári potvrdte záväznosť objednávky termínu zakúpením tohto kupónu, Výška hodnoty kupónu bude odrátaná z koncovej  faktúry za tovary a služby U dobreho hospodára (vrátane ceny za ubytovanie). Do poznámky uveďte prosím termín pobytu ak je vám už známy. Rezervačný voucher môžete použiť aj pre kúpu tzv. neurčitého termínu teda v prípade, že si chcete termín rezervovať, no ešte ho neviete určiť vzhľadom na súčasnú pandémickú situáciu. Vopred ďakujeme za rezerváciu touto formou. Voucher platí do 31. 12. 2022.

200,00

Voucher SOS 100

Rezervačný voucher SOS 100 môžete použiť aj pre kúpu tzv. neurčitého termínu teda v prípade, že si chcete termín objednať no termín ešte neviete vzhľadom na pandemickú situaciu a súčasné obmedzenia. Kúpou tohto voucheru nám pomôžete v predstihu vykryť časť fixných nákladov v čase keď máme nulové tržby, prípadne finančne podporiť zlepšenie služieb na ktorých intenzívne pracujeme v čase kým čakáme na návrat našich hostí. Výška hodnoty kupónu bude odrátaná z koncovej faktúry za tovary a služby U dobreho hospodára (vrátane ceny za ubytovanie).  Vopred ďakujeme za rezerváciu touto formou. Voucher platí do 31. 12. 2022.

100,00