— Kalendár obsadenosti —

Pre priamu rezerváciu, prosím vyznačte svoj záujem na daný termín v kalendári a budeme vás kontaktovať. Termín je platný  až po zaplatení zálohy na ktorú vás vyzveme mailom alebo uhraďte zálohu hneď cez platobnú bránu, kde do poznámky dáte vaše priezvisko.

V prípade otázok na obsadenosť nás kontaktujte na *0911 729 816* (telefón alebo WhatsApp)

  • počas letných mesiacov JÚL - AUGUST , min.počet dní je 7 prenocovaní od nedele do nedele (viď cenník)
  • Silvestrovský pobyt je min. 6 nocí (viď cenník)
  • JANUÁR - FEBRUÁR + Jarné prázdniny - min. 6 nocí 
  • Vianoce a Veľká noc min.4 noci (viď cenník
  • ostané termíny (mimosezóna) - min.2 noci
  1. Pozrite si obsadenosť objektu v kalendári. Červené políčka sú obsadené dni. Biele sú voľné. Rezervovať je možné aj deň, v ktorý konči prenájom (je z časti zafarbené na červeno).
  2. Po kliknutí na voľný termín vyplňte rezerváciu. Minimálny počet dní prenájmu sú 2 dni. Vyplňte prosím aj čas príchodu a odchodu. Najskôr možný čas príchodu (check in) je 16:00 hod. a odchod (check out) je nutný o 10:00 hod. čas medzi 10:00 a 16 je potrebný na prípravu objektu.

Pri použití mobilného telefónu prepnite kalendár na PC verziu a zároveň si nadstavte v prehliadači jeho zobrazenie pre počítače pre korektný náhľad a možnosť urobiť rezerváciu.

  • uhraďte cez nášu Chalupársku E-šopu POTVRDENIE REZERVÁCIE v hodnote 200 EUR ako potvrdenie rezervácie :

REZERVAČNÝ VOUCHER (POTVRDENIE REZERVÁCIE)

V prípade rezervácie termínu v kalendári potvrdte záväznosť objednávky termínu zakúpením tohto kupónu, Výška hodnoty kupónu bude odrátaná z koncovej  faktúry za tovary a služby U dobreho hospodára (vrátane ceny za ubytovanie). Do poznámky uveďte prosím termín pobytu ak je vám už známy. Rezervačný voucher môžete použiť aj pre kúpu tzv. neurčitého termínu teda v prípade, že si chcete termín rezervovať, no ešte ho neviete určiť vzhľadom na súčasnú pandémickú situáciu. Vopred ďakujeme za rezerváciu touto formou. Voucher platí do 31. 12. 2022.

200,00 €

Voucher SOS 100

Rezervačný voucher SOS 100 môžete použiť aj pre kúpu tzv. neurčitého termínu teda v prípade, že si chcete termín objednať no termín ešte neviete vzhľadom na pandemickú situaciu a súčasné obmedzenia. Kúpou tohto voucheru nám pomôžete v predstihu vykryť časť fixných nákladov v čase keď máme nulové tržby, prípadne finančne podporiť zlepšenie služieb na ktorých intenzívne pracujeme v čase kým čakáme na návrat našich hostí. Výška hodnoty kupónu bude odrátaná z koncovej faktúry za tovary a služby U dobreho hospodára (vrátane ceny za ubytovanie).  Vopred ďakujeme za rezerváciu touto formou. Voucher platí do 31. 12. 2022.

100,00 €