— Kniha návštev —

Michaela

28 rokov, Snina

Chalupa u dobrého hospodára nám poskytla kvalitný oddych uprostred krásnej prírody. Okolie ponúka mnoho príležitostí pre aktívny či pasívny šport a turistiku. Príjemné ubytovanie s úžasnou atmosférou nám znásobil veselý hospodár Janko, ktorý splní čo Vám na očiach vidí :) Určite odporúčam každému kto túži utiecť od každodenného mestského ruchu. My sa ešte určite vrátime. Ďakujeme.

Štefan s rodinou

35 rokov/ Trnava

Z chalupy u dobrého hospodára sme boli veľmi milo prekvapení. Prekvapila nás svojou priestranosťou, velkými izbami a prijemným prostredím. Aj napriek tomu, že sme tam boli spoločne tri rodiny (6 dospelých a 9 deti) tak sme sa tam cítili veľmi komfortne. Dokonca počas jedného obeda nás navštívili srnky. Pásli sa za potokom, ktorý tečie za chalupou. Ako rodiny s deťmi sme ocenili blízkosť lesa a lúk ktoré sú pár krokov od chalupy. A tak sme hocikedy mohli deti vyvetrat v príjemnom prostredí.

Petra

Šaľa  / recenzia z google maps

Výborná lokalita, chata je priestranná, krásne miesto pre únik z mesta. Prístup k chate je po asfaltovej ceste, hravo sa vojdu do dvora 4 autá, je riadne zabezpečená. Chata ponúka veľa miesta aj v interiéri aj mimo neho. My sme tam boli 10-členná partia kamarátov a bola dobrá zábava aj keď nám počasie nevyšlo (možnosť variť guláš, grilovať, spoločenská miestnosť je vybavená pingpongovým stolom a biliardom, spoločenské hry, TV, WiFi). Kuchyňa je skvele vybavená. Izby sú tiež priestranné, každý si nájde svoj oddych. Okolie je krásne, chata je skoro na konci dediny, absolútny kľud s možnosťou "výbehu". Výbava chaty je vhodná aj pre rodiny s deťmi, práčka, veľká kúpeľna s vaňou, ďalšia kúpeľňa so sprch. kútom, troje WC. Poschodie má aj krásnu terasu s výhľadom. Za objektom zurčí potok, skáču veveričky na stromoch.

Gabika s rodinou a priateľmi

Bratislava

U Dobrého hospodára sme strávili úžasný týždeň s priateľmi. Boli sme 3 rodiny s 9 deťmi od 3 do 15 rokov. Chalupa poskytuje komfort a možnosti pre rodiny s malými i veľkými deťmi. Je to kompletne zariadená domácnosť s umývačkou riadu, elektrickým mixérom, kávovarom, práčkou. Takže relaxujú aj maminky:D. K dispozícii je gril i kotlík na guláš a ohnisko. Decká sa vybláznia na tráve pred chatou, v potoku, v obrovskej herni s biliardom a pingpongovým stolom. Chalupa je na konci dediny, čiže ste pár krokov od cyklistického chodníka a voňavého ihličnatého lesa. Okrem toho má veľmi výhodnú polohu na realizovanie výletov na Liptov a Oravu. A pritom všetkom veci, ktoré sa nedajú kúpiť ani objednať sú zadarmo a to je neskutočná atmosféra jedného z naj krajov Slovenska Liptova a dobrota a láskavosť hospodára, ktoré sú vpečatené v každom kúte chalupy, takže sa tu cítite ako doma a viete, že sa sem proste musíte vrátiť. 

Dori s priateľmi

26 rokov  / Bratislava

Chata u dobrého hospodára je skvelá po všetkých stránkach. Má príjemnú atmosféru, je veľmi priestranná, čistá, má veľké útulné izby, veľkú, dobre vybavenú kuchyňu, krásny výhľad z terasy, na dvore zurčiaci potok... Blízkosť k prírode, lúkam a lesom a možnosť prechádzok a výletov patrí tiež k jej neodškriepiteľným výhodám, ako aj dostupnosť na rôzne svahy v okolí. Na toto miesto sa jednoznačne budeme radi vracať, pretože ponúka naozaj veľa dobrej "muziky" aj pre náročných a kvalitný relax aj pre väčšie skupiny ľudí ;)

Žiaci Súkromnej základnej školy u Filipa v Banskej Bystrici

s dozorom  p. Monika Hajduková Klimentová

Pobyt na chalupe u dobrého hospodára bol veľmi komfortný a záživný. Prekvapila nás priestrannosť priestorov a výborná vybavenosť chalupy, v ktorom sme strávili príjemné chvíle. Tiež sme spoznali krásu prírody a okolia Liptova.Hospodár Jano bol veľmi starostlivý, ochotný a ústretový. Po celý pobyt sa o nás zaujímal, či je všetko v poriadku a či nám nič nechýba. Je to miesto, kde sa veľmi radi vrátime. :D

— Odoslanie odkazu do knihy návštev —

Vyplňte svoj odkaz do knihy návštev.